Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile mangaokur.com (Gizlilik Politikasında “ mangaokur.com ” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların mangaokur.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.Kullanıcıların kişisel bilgileri kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Mangaokur.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Mangaokur.com , kişisel bilgilerin ve mangaokur.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Mangaokur.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir.Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir.

Kullanıcının kişisel bilgileri, mangaokur.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler mangaokur.com tarafından da güncellenebilecektir.Mangaokur.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı , mangaokur.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Mangaokur.com’un içinde bulunan tüm içerikler, gönüllü insanların yaptıkları projelerden oluşmaktadır.Sitemiz içerisinde bulunan projeler ile hiç bir ticari amaç güdülmemektedir. Buradaki projeler reklam niteliği taşımaktadır.

Eğer şirketinizin veya şahsınızın telif haklarını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız . Lütfen yonetim@mangaokur.com adresine mail atarak bildiriniz.