En iyi TV fırsatları: LG, Samsung, Sony ve Vizio’dan tasarruf edin!

Yeni bir TV almak bunaltıcı olabilir. Muhtemelen her gün kullanacağınız pahalı bir satın alma ve seçenekler sonsuz görünüyor. Modern 4K TV’lerin ne kadar ucuz olduğuna şaşırabilirsiniz.

Yeni teknolojiler norm haline geldikçe, önceki prömiyer modelleri mükemmel indirimler almaya başlar. Ancak, bu anlaşmaların çoğu, televizyonlar gelip stokta kaldıkça hızlı bir şekilde gelir ve gider.

Bu nedenle, gözünüze çarpan bir anlaşma görürseniz, hayal kırıklığını önlemek için hızlı bir şekilde yakalayın. Burada internetin dört bir yanından en iyi TV fırsatlarından bazılarını topladık.

LG TV 70 inç LG NanoCell 75 Serisi 4K TV – 700 dolar, 900 dolar

Uygun fiyata büyük, 70 inç ekran boyutu
Amazon Alexa veya Google Asistan’ı kontrol etmek için sesinizi kullanın
Apple AirPlay 2 için destek, Ev Kiti
Harika oyun özellikleri.

Bluetooth hoparlörleriniz varsa, bunları A / V alıcısı veya özel bir ses çubuğu olmadan surround ses yapmanın hızlı ve kolay (ve kablosuz) bir yolu için NanoCell 75 Serisine bağlayabilirsiniz.

Oyuncular, oyun oynarken çok daha net bir görüntü elde etmek için yenileme hızını artıran otomatik düşük gecikme modu ve TruMotion 120 gibi özellikleri takdir edecekler.

Sony TV fiyatları 55 inç Sony A80K OLED 4K TV – 1.500 dolar, 1.600 dolar

Sony’nin en üst düzey görüntü işleme özelliği sayesinde 4K OLED TV’de en iyi görüntü kalitesi
Tonlarca akış uygulaması ve yerleşik içerik önerileri için Google TV
Apple AirPlay ve Google Asistan yerleşik
TV için iyi ses

Bu Sony A80K 4K OLED TV, bulabileceğiniz en iyi görüntü kalitesini sunar. Ancak bu TV’nin karşılığını verecek bir şey varsa o da fiyattır, ancak bu indirim sayesinde artık daha uygun fiyatlı bir seçenektir.

A80K, kusursuz renk doğruluğu ve Dolby Vision, HDR10 ve HLG dahil olmak üzere yüksek dinamik aralığın (HDR) tüm önemli lezzetlerini destekleyen film ve TV şovu fanatikleri için bir hayalin gerçekleşmesidir. Ve şaşırtıcı bir şekilde düz ekran bir TV için, dahili hoparlörler tek başlarına gerçekten iyi ses çıkarıyor büyük ölçüde Sony’nin tüm TV ekranını hoparlöre dönüştüren benzersiz teknolojisi sayesinde.

Akılda tutulması gereken tek şey, bu modelin HDMI 2.1’in oyun geliştirmeleri için destekten yoksun olmasıdır.

120HZ’DE HDMI ARC ve 4K elde edersiniz, ancak A80K, her ikisi de en yeni donanıma sahip PC ve konsol oyuncuları için oldukça önemli olan değişken yenileme hızı (VRR) veya otomatik düşük gecikme modu (ALLM) sunmaz. Gelecekteki bir ürün yazılımı güncellemesiyle eklenebilirler, ancak oyun oynamak en önemli öncelik değilse, bu TV sizi kesinlikle uçuracaktır.

Vizio TV deals

65 inç Vizio V Serisi 4K TV – 450 dolar, 500 dolar

Kutudan akış hizmeti erişimi için SmartCast akıllı yazılımı
Apple AirPlay 2.0 ile iPad, iPhone veya Mac’ten içerik paylaşın
İçeriği geliştirmek için Dolby Vision ve HDR10 +
Oyun oynamak için düşük giriş gecikmesi

500 doların altındaki bu 65 inçlik Vizio TV, size küçük bir fiyata çok fazla ekran sunuyor.

Televizyon, Vizio’nun kendi SmartCast akıllı yazılımını çalıştırıyor; bu, televizyona pişmiş bir Google Chromecast’e sahip olmak gibi bir şey ve Netflix gibi akış hizmetlerine anında erişim sunuyor.

Satın almaya değer tüm yüksek çözünürlüklü 4K TV’lerde olduğu gibi Vizio V Serisinde de filmlerin, şovların ve canlı etkinliklerin daha gerçekçi görünmesini sağlamak için yerleşik HDR (bu durumda iki standarda bakıyoruz:

Dolby Vision ve HDR10 +) ve düşük giriş gecikmesi artı Freesync desteği varsa oyun oynamak için kullanmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir