Battlefield 2042’yi ücretsiz oynamak için zaman tükeniyor!

Battlefield 2042’yi PC’de ücretsiz denemek istiyorsanız zamanınız tükeniyor. Tam fiyatlı bir sürüm olmaya geri dönmeden önce Steam’de indirmek ve oynatmak için bir günden biraz fazla zamanınız var.

Battlefield 2042’nin Steam’deki ücretsiz erişim süresi, 4. Sezon: Onbirinci Saat’in başlamasından yaklaşık iki hafta sonra 13 Mart’ta başladı. Steam’deki mağaza sayfasına giderseniz, 16 Mart’ta saat 12’ye kadar ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Oyun bu süre zarfında Steam’de de indirimli olduğundan Battlefield 2042’yi 60 dolar yerine 18 dolara alabilirsiniz.

Oyunu doğrudan satın almak istemiyorsanız ancak yine de bu ücretsiz deneme süresinden sonra oynamaya devam etmek istiyorsanız bazı seçenekleriniz var. Battlefield 2042 şu anda birden fazla abonelik hizmetine dahil edilmiştir

. Mart 2023’ün hem PS4 hem de PS5 aboneleri için aylık PlayStation Plus oyunlarından biridir. Bu arada, PC, Xbox One ve Xbox Series X / S’deki Xbox Game Pass Ultimate abonelerinin erişebileceği EA Play oyun kitaplığının bir parçası olarak kullanılabilir.

Bu platformlarda aynı EA hesabını kullanırsanız, tüm hesap ilerlemenizi ve öğelerinizi devralabilir ve herhangi bir ilerlemeyi kaybetmezsiniz. Bu nedenle, Steam’deki bu ücretsiz erişim süresi, onu alma konusunda çitin üzerindeyseniz Battlefield 2042’yi kontrol etmek için harika bir zamandır. 

Battlefield 2042 artık PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X / S için kullanılabilir. Ücretsiz Steam demosu 16 Mart’ta sona eriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir